Adopce 


naše andělské tváře, přitom velcí rarášci, toužící po Vaší lásce.

Hledáte li, levné nahaté kočky, píši rovnou, že u nás je nenajdete. Adopce neznamená poskytnu domov zdarma.

SMARAGD znamená jedinečné plemeno SPHYNX s unikátní povahou a garancí.

Každému z nás se v životě někdo objeví, at´ na kratší nebo delší čas. Pokud pro nás něco znamená, vždy pro nás bude důležíté, kde je a jak se má. I když není s námi. A za mě je tohle nejdůležitější, než sobecky držet všechny kolem sebe.

Proto rozhodnutí není lehké, ale rozumné. 

Lolita Smaragd 


1.8. 2022
HCM Negativ 2023 MVDr. Fiedler   


Adopce u nás : aktualní

Kdo zná Sphynxe ví jak náročná je péče a hlavně jejich závislost vyžadující mazlení a pozornost.

V srdci máme spoustu lásky, postrádáme víc rukou a prostoru. S tím že razíme názor, že komfort nelze poskytnout víc jak 7 kočkám.

Proto se čas od času stane, že hledáme nové, trvalé a láskyplné domovy pro některé z našich už dospělých koček nebo kocourů.

Toužíte-li po plemeni Sphynx a pořizovací cena koťátka je pro Vás příliš vysoká, může být adopce dospělé kočičky cestou, jak získat své oblíbené plemeno bez vysoké investice..


Latte Art Newans Of Smaragd 

* 22. 11. 2016

HCM Negativ 2018 MVDr. Fiedler 

HCM Negativ 2020 MVDr. Hrib 

HCM Negativ 2023 MVDr. FiedlerTak tuhle potvůrku, když jsem si vyzvedla na letišti, zadýchaná stresem z kolon,z  očekávání a natěšení, protože jsem na čekací listině byla opravdu dlouho. Konečně jsem ji držela. Na mě mňoukla a já se rozplakala. Štěstím

Jde mi o jedinečnost a kvalitu v chovu, to lze  získat jen trpělivostí ,penězi,  dobrým jménem a hlavně úžasnými kočkami . 

Latte, je osobnost, své názory si umí těžce prosadit, Možná lituji novou rodinu, i když vím, že nebude litovat si hřát takového parťáka na prsou,